Dodano dnia 11.12.2017, 17:33
Z Mikołajem za piłką

Miejski Klub Sportowy Babia Góra po raz kolejny zorganizował Mikołajkowy Turniej Piłkarski dla najmłodszych zawodników klubów sportowych, który przeprowadzono na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej.

Mimo, iż za oknami śnieg młodzież i dzieci nie narzekają na brak zajęć sportowych. Młodzi zawodnicy klubów sportowych z powiatu suskiego, spotkali się 9 grudnia w SP 1, aby wziąć udział w Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim. Miejski Klub Sportowy BABIA GÓRA, który był pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia, zapewnił najmłodszym mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło również wizyty Świętego Mikołaja, który rozdawał słodycze i gorąco dopingował zawodników.

W turnieju wystąpiły 2 drużyny z rocznika 2010 oraz po 4 zespoły z roczników 2006 i 2008.
W kategorii ŻAK triumfowali podopieczni Trenera Jakuba Nosala. Najlepszym strzelcem turnieju został Bodzek Mikołaj a najlepszym zawodnikiem Szewczyk Piotr (Halniak). W kategorii SKRZATY zagrali piękny mecz z Halniakiem zakończony remisem 3:3. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Kałużyński Szymon. Natomiast w kategorii ORLIK wygrali gracze Tarnawianki Tarnawa wyprzedzając Babią Górę. Najlepszym strzelcem oraz zawodnikiem turnieju został Alan Michniak (Tarnawianka).

Dokładne wyniki:
ŻAK:
1. Babia Góra Sucha Beskidzka II
2. Halniak Maków Podhalański
3. Babia Góra Sucha Beskidzka I
4. Jałowiec Stryszawa
ORLIK
1. Tarnawianka Tarnawa
2. Babia Góra Sucha Beskidzka
3. Strzelec Budzów
4. Jałowiec Stryszawa


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image