Z OSTATNIEJ CHWILI
Strażacy ćwiczyli na Jeziorze Mucharskim / Zabytkowy kościół w Łętowni odzyskał dawny blask / Przed nami fala upałów. Temperatury mogą sięgnąć nawet 39 stopni / Prokuratura kieruje akt oskarżenia przeciwko policjantom w sprawie Natalii z Andrychowa / Manewry z harcerzami w Stryszawie – wyjątkowa okazja do poznania harcerskiego świata / Kolejny samorząd staje w obronie punktu NFZ w Suchej Beskidzkiej / Burmistrz Makowa Podhalańskiego Michał Surmiak z wotum zaufania i absolutorium za 2025 rok / Spełnione marzenie Pani Zosi. Poruszający finał reportażu z oddziału medycyny paliatywnej w Makowie Podhalańskim / Wolontariusze poszukiwani. Festiwal Artystyczny już na początku lipca / Niedźwiedź zauważony w rejonie Jordanowa. Władze apelują o ostrożność! / Chcesz zagrać na ósmej edycji festiwalu Potknij się o Jazz? / Remont drogi gminnej w Naprawie. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami ! / Kolizja dwóch samochodów w Suchej Beskidzkiej / Orkiestra to część naszej tożsamości – Robert Wróbel w rozmowie o 70 latach Orkiestry OSP Bystra Podhalańska / Nowa droga nad Jezioro Mucharskie otwarta. Ułatwi dojazd mieszkańcom i turystom / Zmiany w parafiach powiatu suskiego. Archidiecezja Krakowska ogłosiła nominacje / Wrócili z Niemiec pełni wrażeń. Uczniowie suskiego liceum na międzynarodowej wymianie
Dodano dnia 30.01.2023, 09:21
Walne zebranie sprawozdawcze strażaków z OSP Osielec
W sobotę w Osielcu, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej z Osielca.
Zebranie rozpoczął prezes jednostki dh Stanisław Wojcik, który powitał obecnych druhów strażaków i zaproszonych gości.
Następnie wybrano przewodniczącego zebrania i protokolanta. Przewodniczącym zebrania został dh Szczepan Jurkowski, a protokolantem dh Paulina Rusin.

Początek zebrania miał charakter sprawozdawczy. Sprawozdania z działalności jednostki przedstawił jej prezes dh Stanisław Wójcik, sprawozdanie z działalności bojowej - naczelnik dh Łukasz Kardaś, sprawozdanie finansowe zreferowała skarbnik dh Katarzyna Bachul, a sprawozdanie z działalności orkiestry przedstawił kierownik orkiestry dh Adam Targosz. Sprawozdanie przedstawiła także komisja rewizyjna w osobie przewodniczącego dh Tomasza Rusina. Na zakończenie części sprawozdawczej komisja rewizyjna zawnioskowała o udzielenie absolutorium dla obecnego zarządu OSP Osielec i zostało ono udzielone jednogłośnie.

W drugiej części zebrania zgromadzeni druhowie strażacy i zaproszeni goście zostali zapoznani z planami działalności jednostki na obecny rok.
Zebranie zakończyło wręczenie statuetek i podziekowań dla starosty suskiego Józefa Bałosa, wójta gminy Jordanów Artura Kudzi, przewodniczącego Rady Gminy Daniela Mirka, dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Osielcu Iwony Nowak, przewodniczącego Lasów Uprawnionych Jacka Guzika, księdza kapelana strażaków Stanisława Skowronka, proboszcza parafii w Osielcu księdza Tadeusza Tokarza i państwa Krystyny i Adama Pochopniów za wspieranie osieleckiej jednostki.

Tegoroczne zebranie sprawozdawcze OSP Osielec zaszczycili swoją obecnością: starosta suski Józef Bałos, wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, przewodniczący Rady Gminy Jordanów Daniel Mirek, przedstawiciel PSP w Suchej Beskidzkiej asp.sztab. Piotr Budzowski, komendant gminny dh Bogusław Wróbel, ks. Stanisław Skowronek - kapelan powiatowy strażaków, dyrektor osieleckiej szkoły Iwona Nowak, przewodnicząca KGW Osielec, Małgorzata Oleksa, przewodniczący Lasów Uprawnionych Jacek Guzik oraz radni powiatowi i gminni.

źródło: UG Jordanów
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.