Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 12.02.2024, 13:45
Walne zebranie sprawozdawcze w OSP Toporzysko.
W sobotę (10.02.), w Toporzysku, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze OSP. Poprowadził je przewodniczący rady sołeckiej w Toporzysku Adam Kawula.

Podczas zebrania swoje sprawozdania złożyli: prezes OSP Toporzysko dh Grzegorz Rączka, skarbnik dh Stanisław Liszka, naczelnik i kierownik orkiestry dh Tomasz Rączka, a także przewodniczący komisji rewizyjnej dh Eugeniusz Wierzba.


Informacją na temat działalności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej podzieliła się z zebranymi dh Julia Nosidlak, a plany działalności jednostki na ten rok przedstawił prezes OSP. Pośród planów inwestycyjnych, jakie druhowie zamierzają poczynić, ważną inicjatywą na ten rok będzie zorganizowanie uroczystego jubileuszu jednostki i orkiestry wraz z poświęceniem nowego samochodu.


W czasie zebrania głos zabrali zaproszeni goście, a wśród nich m.in. wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, przedstawiciel PSP w Suchej Beskidzkiej bryg. Łukasz Białończyk, Komendant Gminny OSP Bogusław Wróbel, dh Andrzej Gwiazdonik członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Małopolskiego, a zarazem prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Suchej Beskidzkiej, przewodniczący Rady Gminy Jordanów Daniel Mirek, dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel oraz przewodniczący Rady Sołeckiej w Toporzysku Adam Kawula.


Wszyscy dziękowali strażakom za ich trud i poświęcenie na rzecz mieszkańców wsi i całej gminy, a także za zaangażowanie w działalność społeczno - kulturalną. Podziękowania skierowane były do wszystkich strażaków, orkiestry i pocztu sztandarowego.


Miłym akcentem zebrania było wręczenie przez wójta gminy Jordanów na ręce prezesa OSP Toporzysko symbolicznej statuetki w podziękowaniu za ofiarną służbę i zaangażowanie na rzecz gminy.  Źródło: UG Jordanów


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image