Dodano dnia 07.02.2019, 17:11
Gmina Maków Podhalański: Doświetlono przejścia dla pieszych
Na terenie Gminy Maków Podhalański nastąpiła znaczna poprawa bezpieczeństwa pieszych na istniejących przejściach dla pieszych.

W ramach porozumienia Burmistrza Makowa Podhalańskiego z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w miesiącu grudniu 2018 r. zostało zrealizowane zadanie w zakresie realizacji zadania pn.: Poprawa bezpieczeństwa pieszych na istniejących przejściach dla pieszych zlokalizowanych w ciągu drogi krajowej DK 28 na terenie Gminy Maków Podhalański.

Doświetlone zostały przejścia:

-Juszczyn przy zjeździe na Juszczyn Polany
-Maków Podhalański os. Tysiąclecia
-Maków Podhalański Biblioteka
-Maków Podhalański Auto-Bast
-Maków Podhalański Dolny

Całkowity koszt realizacji zadania, na które składało się wykonanie pełnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę jak również prace budowy lamp doświetlających przejścia dla pieszych wraz z przyłączami elektroenergetycznymi wyniosły 143 378,00 złotych z czego 100 000,00 złotych pochodziło ze środków Skarbu Państwa czyli GDDKiA w Krakowie - informuje Urząd Miasta w Makowie Podhalańskim.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image
Na tej stronie