Dodano dnia 04.12.2017, 09:21
Zmodernizują i rozbudują makowski Skatepark
Rada Stowarzyszenia, LGD "Podbabiogórze" pozytywnie oceniła wniosek Burmistrza Makowa Podhalańskiego, dotyczący modernizacji infrastruktury rekreacyjno-sportowej w Makowie Podhalańskim.
Wniosek został złożony w ramach naboru trwającego od 01.09.2017 r. do 28.09.2017 r. nr 12/2017 z zakresu „ Liczba inwestycji ogólnodostępnych i niekomercyjnych związanych z kultywowaniem tradycji i upowszechnieniem rekreacji i sportu ” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Pozytywnie oceniony wniosek dotyczy – Modernizacji infrastruktury rekreacyjno-sportowej w Makowie Podhalańskim poprzez zmodernizowanie istniejących urządzeń Skateparku oraz dostawa i montaż nowych urządzeń sportowych.

Wysokość przyznanej dotacji stanowi 63,63% kosztów kwalifikowanych, wartość całej inwestycji wynosi 61 783 złotych.

Wniosek został przesłany do dalszego procedowania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.
Planowany czas realizacji inwestycji to początek kwietnia 2018 roku.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image