Dodano dnia 30.11.2017, 17:55
Oddaliło się powstanie biura paszportowego w Suchej Beskidzkiej

Zmiana na stanowisku wojewody małopolskiego sprawiła, że ponownie powstanie w naszym powiecie biura paszportowego, stanęła pod znakiem zapytania.

Jak informowaliśmy na początku roku, starosta suski Józef Bałos prowadził rozmowy z ówczesnym wojewodą małopolskim, w sprawie przywrócenia biura paszportowego w Suchej Beskidzkiej. Jak mówił starosta, wojewoda przychylnie patrzył na tą propozycję.

W związku z tym w budynku starostwa wyremontowano pomieszczenia z myślą o uruchomieniu biura paszportowego. Dodatkowo starosta zadeklarował, że powiat będzie finansował etat pracownika zatrudnionego w biurze paszportowym, pomimo iż koszty te spoczywają po stronie wojewody.
Niestety w ciągu roku na stanowisku wojewody nastąpiły zmiany i obecny wojewoda małopolski nie bardzo jest do tego pomysłu przekonany.
- Jeszcze nie odpuściliśmy sprawy i dalej rozmowy się toczą, mam nadzieję, że przekonamy wojewodę do przywrócenia w naszym powiecie biura paszportowego – mówił na sesji Rady Powiatu Suskiego starosta suski Józef Bałos.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image