Dodano dnia 23.05.2019, 15:24
Uwaga! Starostwo nie zlecało żadnej firmie wykonania odpłatnych napraw i przeglądów instalacji solarnych
W związku   z  informacjami które  Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej odbiera od  Mieszkańców  Powiatu  Suskiego, a  dotyczącymi   serwisu  pogwarancyjnego instalacji solarnych, Naczelnik Wydziału Środowiska wydał oświadczenie.
W oświadczeniu czytamy:

- Powiat Suski   nie zlecał  wykonania  odpłatnych napraw i przeglądów  instalacji solarnych,
- Powiat Suski, Pracownicy  Wydziału Środowiska , Naczelnik  Wydziału  Środowiska  nie rekomendował  jakiejkolwiek  firmy do wykonywania  przeglądów instalacji solarnych i  płatnych napraw,
- Powoływanie  się serwisantów   w rozmowach  z Mieszkańcami  Powiatu  na  uzgodnienia   z Naczelnikiem Wydziału Środowiska,  w zakresie konieczności odpłatnego serwisowania  instalacji  nie  są zgodne z prawdą  i mogą  spotkać  się  z koniecznością  skierowania  sprawy na drogę sądową.
 
Wszelkie  próby  powoływanie  się serwisantów   w rozmowach  z Mieszkańcami  Powiatu  na  uzgodnienia   z  Powiatem  Suskim lub jego pracownikami   w zakresie konieczności odpłatnego serwisowania  instalacji  proszę zgłaszać pisemnie  na adres  Wydziału Środowiska  wraz  z podaniem  danych   firmy  które takie informacje  rozpowszechniają.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image