Dodano dnia 24.05.2015, 14:27
MOTO-ŁAJE: Legendarny Proletaryat zagrał w Suchej Beskidzkiej

Mimo kiepskiej pogody przed godziną 21 w sobotę na Targowicy w Suchej Beskidzkiej zrobiło się tłumnie. Wszystko dlatego, że na scenie do koncertu szykował się legendarny zespół PLORETARYAT. Fani się nie zawiedli – koncert był niezłą dawką energii.

Proletaryat powstał w Pabianicach w listopadzie 1987 roku utworzony przez Tomasza "Oleya" Olejnika (wokal), Dariusza "Kacpra" Kacprzaka (gitara basowa) i Jarosława "Siemiona" Siemienowicza (gitara). Pierwszym perkusista formacji został Robert Szymański którego po krótkim czasie zastąpił Zbigniew Marczyński z którym zespól nagrał dwie pierwsze płyty.

Muzycy przybyli do Suchej specjalnie na zaproszenie Stowarzyszenia Moto-Łaje i zagrali jako gwiazda wieczoru podczas Pikniku Motocyklowego.

- Świetnie było zagrać w Suchej Beskidzkiej. Ta miejscowość jest niesamowita, jest tu bardzo ładnie, a do tego niesamowita publiczność – powiedział nam po koncercie Tomasz Olejnik – wokalista zespołu.

Zespół wydał w kwietniu nową płytę „Oko za oko”, z której na koncercie zagrali singiel promujący „Nie wyrażam zgody”. Nie zabrakło też utworów, które fani pamiętają z pierwszych płyt.

Na koniec muzycy podziękowali organizatorom imprezy – Stowarzyszeniu Moto-Łaje oraz Steel Roses MC Poland za zaproszenie.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image