Dodano dnia 02.08.2022, 15:28
Przyzamkowy parking będzie czasowo wyłączony z użytkowania
W związku z rozpoczęciem się prac budowlanych na parkingu przy Zamku Suskim od jutra (tj. 3 sierpnia) będzie on czasowo wyłączony z użytkowania.
W trakcie prowadzonych robót turyści odwiedzający Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej oraz Zespół Parkowo – Zamkowy będą mogli korzystać z parkingu zastępczego, który wyznaczono na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Zamkowej, a tym samym w bardzo bliskiej odległości od Małego Wawelu.

- Na zmodernizowanym parkingu wytyczonych zostanie około 60 stanowisk postojowych wyłożonych kostką brukową, co niewątpliwie podniesie komfort korzystania z nich. W ramach tego samego przedsięwzięcia przebudowany zostanie również wewnętrzny parking (obok restauracji Kacper Suski), na którym powstanie około 20 stanowisk. W ramach prac wykonane będą również kanalizacja deszczowa, studnie ściekowe i rewizyjne. Remontu doczeka się także ogrodzenie. Na terenie parkingu posadzonych zostanie 27 drzew i liczne krzewy - informuje Urząd Miasta Sucha Beskidzka.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image