Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 14.03.2023, 10:22
Spotkanie profilaktyczne z druhami OSP Sucha Beskidzka Miasto
W siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej Sucha Beskidzka Miasto zostało zorganizowane spotkanie policjanta z  młodymi druhami, podczas którego dzieci miały okazję posłuchać jak ważna jest współpraca pomiędzy Policją, a Strażą Pożarną. Policjant nie tylko opisał sytuacje wspólnego działania służb, ale przekazał jak ważna jest edukacja i zachowanie, by w przyszłości samemu założyć mundur policjanta lub strażaka zawodowego by służyć obywatelom.
Druh opiekun Szymon Wągiel Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zorganizował spotkanie w jednostce ochotników, gdzie dzieci i młodzież mogły posłuchać informacji na temat służby w Policji i wspólnych interwencji ze strażą pożarną, z którymi w przyszłości mogą się spotkać, takimi jak kolizja lub wypadek drogowy, pożar czy wspólne poszukiwania zaginionych osób. Uczestnicy spotkania, a szczególności najmłodsi mieli wiele różnych pytań na temat służby w Policji, gdzie prowadzący spotkanie policjant starał się w sposób satysfakcjonujący odpowiadać na każde z nich, natomiast wszyscy mieli okazję zobaczyć i usiąść za kierownicą prawdziwego policyjnego radiowozu.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image