Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 10.07.2015, 14:25
SUCHA BESKIDZKA: Nietypowa akcja ratunkowa suskich strażaków

Około godziny 11 strażacy z Suchej Beskidzkiej wyruszyli do akcji ratunkowej. W lasku na terenach koło Starostwa Powiatowego „coś” głośno piszczało ze studzienki kanalizacyjnej. To co zastali na miejscu okazało się być bardzo niecodziennym zdarzeniem.

Na terenach koło Starostwa Powiatowego przy ul. Kościelnej głośno piszczała (jak się później okazało) sarenka! Zwierzę wpadło do studzienki kanalizacyjnej i nie mogło się z niej wydostać.

Suscy strażacy przyjechali na miejsce, uwolnili sarenkę i owinąwszy ją kurtkami i kocem, czekali na przyjazd lekarza weterynarii. Brawo Panowie Strażacy! Lekarz weterynarii stwierdził, że sarenka ma liczne potłuczenia, ale na szczęście nie ma złamań. Po konsultacji lekarza weterynarii ze strażą miejską i leśnikami, postanowiono wypuścić sarnę w rejonie, w którym wpadła do studzienki, gdyż takie rozwiązanie pozwoli na jej powrót do swojego środowiska.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image