Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 22.01.2023, 12:52
Suska Smolikówka już trzeci dzień bez prądu
Mieszkańcy powiatu suskiego muszą mierzyć się z ograniczeniami w dostawach energii elektrycznej w efekcie intensywnych opadów  śniegu. Obciążone przez śnieg konary drzew, przewracały się na linie energetyczne, powodując liczne awarie.
- Od przedwczoraj nie ma prądu, ciepłej wody i ogrzewania. Energetyka wie, że jest awaria, ale na hasło, że rury w domu niebawem zamarzną w takiej temperaturze, doradzają - aby się uzbroić w cierpliwość. Wspaniała i rzetelna i formacja, zresztą, każdemu kto dzwoni mówią coś innego. W piątek energetyka zapewniała, że przywrócą prąd do godziny. W sobotę, że o 12 potem 14, a następnie, że o 23. Dziś twierdzą, że może prąd będzie o 23.00 - mówi mieszkaniec suskiej Smolikówki.

- Na skutek intensywnych opadów śniegu wyłączenia energii elektrycznej obejmują teren powiatu suskiego. Ze względu na dużą ilość awarii w sieci, czas oczekiwania na połączenie z konsultantem 991 jest wydłużony. W przypadku zgłoszenia zagrożenia życia prosimy oczekiwać na połączenie. Przerwy w dostawie energii elektrycznej mają potrwać do godziny 23.00 - czytamy w niedzielnym komunikacie wydanym przez TAURON Dystrybucja S.A.

Aktualizacja: 22 stycznia w godzinach wieczornych przyrócono dostawy prądu na suskiej Smolikówce.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image