Dodano dnia 03.08.2022, 08:24
Trwają zapisy do Suskiej Piątki
Miłośnicy biegów ulicznych już teraz powinni zapisać sobie w kalendarzach datę 4 września. Tego dnia w Suchej Beskidzkiej odbędzie się pierwsza edycja zawodów „Suska Piątka”, której najważniejszym punktem będzie bieg uliczny na 5 km. Honorowy patronat nad nim objął Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka.
Organizatorem wydarzenia, które jest współfinansowane przez Miasto Sucha Beskidzka, jest prężnie działający Suski Klub Lekkoatletyczny. Podkreśla, że takiego biegu w Suchej Beskidzkiej jeszcze nie było. Zawodnicy nie tylko wystartują, ale również będą finiszowali na stadionie lekkoatletycznym Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Natomiast wytyczona po ulicach miasta trasa jest płaska i szybka, co pozwoli startującym pokusić się o poprawę własnych rekordów życiowych.

Została stworzona przez biegaczy dla biegaczy. Niech otwarcie biegowej jesieni będzie z nowym rekordem życiowym – zapraszają organizatorzy biegu do udziału w nim. Przypominają, że limit uczestników wynosi 200 osób.

Zapisy przyjmowane są elektronicznie na stronie:
https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=719.

W trakcie zawodów poza biegiem głównym odbędą się biegi towarzyszące dla dzieci.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image