Dodano dnia 04.01.2021, 11:03
Trwają zapisy na półkolonię z Robokulką
Dziś (4 stycznia) w Szkole Podstawowej w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła się dwutygodniowa zimowa półkolonia przygotowana przez tę placówkę. Trwają natomiast zapisy na tygodniową odpłatną półkolonię, którą w tym samym budynku, ale od 11 do 15 stycznia, zorganizuje firma Robokulka.
W tym roku z powodu pandemii koronawirusa ferie w całym kraju odbywają się w jednym terminie, a na dodatek wskutek wprowadzonych odgórnie obostrzeń nieczynne są obiekty sportowe i rekreacyjne. Organizatorzy półkolonii muszą natomiast działać w ścisłym reżimie sanitarnym, a w przygotowanych przez nich zajęciach może brać udział maksymalnie 12 osób z klas I-IV szkół podstawowych.

Zajęcia organizowane przez Robokulkę odbywać się będą codziennie w godzinach 9.00 – 15.00. Tematyka przewodnim tegorocznej półkolonii jest podróżowanie po świecie. Dzieci  poznają kuchnię, zwyczaje i języki odległych nam krajów. W programie są zajęcia ruchowe, zajęcia plastyczno-techniczne, gry i zagadki, a główną atrakcją będzie codzienne budowanie i programowanie robotów Lego dostosowane do wieku dzieci (WeDo, Mindstorms).  

Cena półkolonii wynosi 470 zł. Wliczono w nią wyżywienie (obiad z deserem), ubezpieczenie, opiekę doświadczonych instruktorów, materiały do zajęć.

Szczegółowe informacje na temat półkolonii oraz zapisy (decyduje kolejność zgłoszeń) na stronie www.robokulka.pl.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image