Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 24.02.2024, 19:55
Wernisaż wystawy „Rozmowy z Wiedźmami” Witolda Skrzypka (foto-video).
Zobacz relację zdjęciową i posłuchaj muzyki.

W dniu wczorajszym (24.02.2024) w Galerii „Pół żartem pół serio” w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej odbył się wernisaż wystawy Witolda Skrzypka "Rozmowy z wiedźmami".

"Wiedźmy Skrzypka zeszły z Babiej Góry i znalazłszy artystę wlatują mu wprost do umysłu szepcząc najstarsze zaklęcia, zapomniane słowa i symbole. Sztuka i magia stają się tu tożsame. Twórca jest tu w pewnym sensie narzędziem wyższej energii, która pozwala oglądać i uwieczniać siebie jako sztukę. I choć ograniczony wymiarem papieru, tak naprawdę format nie jest w stanie w żaden sposób ujarzmić tego kipiącego własnym życiem świata, który jest w nieustannym ruchu i niekończącej podróży."

O dobrobku artysty można przeczytać TUTAJ.


Podczas wydarzenia towarzyszyła muzyka projektu muzycznego Mozaika (Szymon Śmietana), którego fragmenty utworów można wysłuchać tutaj:

Zobacz galerię":
Foto - powiatsuski24.pl (TS, DM).Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image