Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.11.2023, 21:00
Zagadkowe zachowanie ludzi wobec nastolatki potrzebującej pomocy.
Sprawa miała miejsce co prawda w sąsiednim powiecie (powiat wadowicki) w miejscowości Andrychów, ale mogła się wydarzyć gdziekolwiek indziej, a reakcja przechodzacych ludzi jest co najmniej - zastanawiająca.

Sprawa miała miejsce w miejscowości Andrychów, gdzie w dniu dzisiejszym (28.11) w godzinach popołudniowych policja opublikowała informacje o zaginięciu 14-latki.

Dziewczynka miała rano wyjść z domu.

Troszkę później również w Andrychowie (obok sklepu Aldi) służby ratunkowe interweniowały w sprawie wyziębionej i wyczerpanej nastolatki, którą okazała się właśnie poszukiwana dziewczyna. Dziecko źle się poczuło i przez kilka godzin nie było w stanie samo wezwać pomocy, ani ruszyć się z miejsca. 

Bulwersujący, a jednocześnie zastanawiający jest fakt, że miejsce, w którym ciągle znajdowała się zdezorientowana dziewczyna jest mocno uczęszczane przez tłumy ludzi, dlaczego więc nikt przez kilka godzin nie zwrócił na nią uwagi?

Jest zima i w takiej sytuacji niewiele potrzeba, aby doszło do tragedii.

Policja bada szczegóły zdarzenia, a 14-latka została zabrana do szpitala. 

 
Aktualizacja: W dniu 29.11. dziewczynka niestety zmarła w szpitalu w Prokocimiu.

TS.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image