Dodano dnia 15.09.2022, 08:53
Zmodernizowano plac zabaw przy Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej w Suchej Beskidzkiej
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zlecił Zakładowi Komunalnemu roboty związane z modernizacją placu zabaw zlokalizowanego obok Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej. Zlecenie obejmowało wykonanie warstw podbudowy i nawierzchni bezpiecznej z płyt gumowych SBR na powierzchni ok. 210 m2, dostawę i montaż urządzeń zabawowych (statek, huśtawka i bujak) oraz inne roboty  towarzyszące.
Koszt zadania wynosi 158 171,76 zł, z czego 76 619,00 zł ma być dofinansowane ze środków Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach programu rozwój infrastruktury oraz oferty turystycznej i rekreacyjnej Podbabiogórza realizowanego przez LGD w Suchej Beskidzkiej.

Prowadzone uprzednio postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na modernizację tego placu zabaw zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image