Dodano dnia 13.02.2020, 10:26
Zawoja: Prelekcje mundurowych w czasie ferii
Policjanci wraz ze Strażakami odwiedzili dzieci w czasie zimowego wypoczynku w Zawoi. Dzieci nie tylko zobaczyły wykorzystywany sprzęt mundurowych, ale też miały okazje przypomnieć sobie o zasadach bezpiecznego wypoczynku.

O doskonałej współpracy policjantów na terenie powiatu suskiego ze strażą pożarną każdy dobrze wie. Współprace tą można zobaczyć w czasie różnych wspólnych interwencji, ale też w chwili kiedy mundurowi mogą przekazać słuchaczom w różnym wieku informacje na temat bezpieczeństwa.
Policjanci wraz ze strażakami skorzystali z zaproszenia Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole z Warszawy i złożyli im wizytę w jednym z ośrodków wypoczynkowych na terenie  Zawoi.
Najpierw asp. szt. Wojciech Copija przypomniał młodym wczasowiczom o bezpieczeństwie w czasie zimowego wypoczynku, po czym mł. bryg. Marcin Leśniakiewicz wraz z mł. asp. Michałem Szwedem z PSP Suchej Beskidzkiej przypomnieli podstawowe zasady pierwszej pomocy w tym sposób ułożenia osoby w pozycji bezpiecznej oraz wykonania prawidłowo resuscytacji. Wizytę zakończono prezentacją samochodów Policji i Straży Pożarnej.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image