Dodano dnia 25.10.2017, 13:53
Zawojski Piknik Rodzinny pod znakiem bezpieczeństwa i profilaktyki

W miniony weekend na terenie Stadionu Sportowego w Zawoi Centrum odbył się Piknik Rodzinny połączony z połączony z Dniem Edukacji dla Bezpieczeństwa i Profilaktyki.

Organizatorem sobotniego wydarzeniem był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i związane było z propagowaniem bezpieczeństwa i profilaktyki. „Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 – 2016” koordynowany jest przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji od pokazów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych po przejażdżki na kucykach, dmuchane zjeżdżalnie i gry przygotowane przez Stowarzyszenie Aktywnych Mam z Zawoi. Każdy mógł zjeść ciepłą, strażacką grochówkę lub kiełbaskę z ogniska.
Odbył się również pokaz ratownictwa medycznego i mini zawody strażackie. Dużą popularnością cieszyła się ciuchcia, która tego popołudnia woziła dzieci po Zawoi.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image