Dodano dnia 17.11.2017, 11:33
Dzień Seniora w Szkole Podstawowej w Śleszowicach
We wtorek w Szkole Podstawowej w Śleszowicach już trzeci rok z rzędu, odbył się „Dzień Seniora”. Uroczystość dla emerytów i rencistów ze Śleszowic i Tarnawy Górnej, została zorganizowana przez Radę Pedagogiczną wraz z wychowankami.
Dzień Seniora” w tej szkole został zainspirowany przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, którzy trzy lata temu wystąpili z inicjatywą zorganizowania spotkania dla seniorów w ramach działań „Bezpieczny senior na drodze”.

W tym roku szkoła zaprosiła oprócz mieszkańców, którzy bardzo licznie się pojawili, również przedstawicieli samorządu w osobie wójta gminy Zembrzyce Łukasza Palarskiego, lokalnych instytucji, tj. sołtysów wsi Śleszowice i Tarnawy Górnej, Przychodni Zdrowia w Śleszowicach oraz policjanta z KPP w Suchej Beskidzkiej.

„Starsza młodzież”, jak zostali nazwani seniorzy, zobaczyła piękną część artystyczną przedstawioną przez uczniów szkoły oraz raczyła się poczęstunkiem. Reprezentujący suską komendę Policji st.asp. Tadeusz Gacek z Referatu Ruchu Drogowego, w ramach akcji „Świeć Przykładem" w kilku zdaniach przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie po zmroku  po czym rozdał elementy odblaskowe w formie opasek na rękę.

źródło: KPP Sucha BeskidzkaDodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image