Dodano dnia 23.11.2017, 12:14
Koło Gospodyń MIODUSZYNA ma już 10 lat!

W miniony weekend Koło Gospodyń Mioduszyna z Zembrzyc świętowało jubileusz 10-lecia działalności. Przewodnicząca Janina Benisz, która sprawuje swoją funkcję od początku istnienia Koła, przypomniała w trakcie jubileuszu najważniejsze wydarzenia w historii „Mioduszyny”.

Uroczystość rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Zembrzycach w intencji zmarłych członkiń oraz o pomyślność i zdrowie dla zrzeszonych w kole pań.  Dalsza cześć uroczystości odbyła się na hali sportowej.
Koło Gospodyń powstało w 2007 r. Dziś ZKG „Mioduszyna” jest stowarzyszeniem  skupiającym 17 kobiet. Prowadzi aktywną działalność nie tylko na rzecz mieszkańców Zembrzyc, ale również reprezentują gminę w powiecie i województwie. Chętnie uczestniczą również w życiu parafii.

Podczas jubileuszu były kwiaty, gratulacje, oraz życzenia. Wiele ciepłych i serdecznych słów oraz prezentów otrzymały tegoroczne jubilatki od zaproszonych gości. Składali je zarówno przedstawiciele władz, jak i organizacji działających na terenie gminy i powiatu.info/foto. UG Zembrzyce

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image